WHO MA DBAĆ O NASZE ZDROWIE. OTO CO ROBI NAPRAWDĘ…

Aleksandra Gajek z Centrum Życia i Rodziny była gościem Pawła Chmielewskiego w programie „W centrum życia”.

Wesprzyj powstanie naszego nowego studia w Warszawie 👉 https://pch24.tv/studio-warszawa/?ka=…

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Program ważny i potrzebny, ale oboje rozmówcy za wcześnie jak gdyby pogodzeni z losem. Moim zdaniem bitwa o to, czy w ogóle wolno władzy ograniczać z jakiekolwiek powodu przyrodzone i niezbywalne prawo człowieka (rozumiane tradycyjnie, nie postmodernistycznie). Oczekiwałbym analiz prawnych (modlitwa to prawo należące do samej istoty wolności) nt. łamania konstytucji, głębszych rozważań filozoficznych na temat istoty wolności właśnie, na temat genezy nowoczesnego państwa opartego na bezstronności światopoglądowej (nie mylić z neutralnością!), czy też dyskusji na temat samej strategii walki.

    Jeśli pogodzimy się, że modlitwa może być traktowana jak zwykłe prawo polityczne, w ramach jakiegoś świeckiego prawa do zgromadzeń, to oddamy zwolennikom nowego totalitaryzmu pole walkowerem.

    Nie ma znaczenia – cicha czy głośna. Wolność religijna jest nienaruszalna przez władzę nawet w stanach nadzwyczajnych.

Dodaj komentarz