To oni FAŁSZUJĄ Jezusa! LISICKI w mocnym wystąpieniu!

Zobacz wystąpienie Pawła Lisickiego na konferencji „Zderzenie kulturowe w UE” zorganizowanej przez europosła Patryka Jakiego.

Wesprzyj akcję i odbierz dla siebie jeden z najpiękniejszych kalendarzy w Polsce. Wejdź na stronę 👉 https://365dni.kalendarzmaryjny.pl/?ka=009242

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. dodam…można było mieć wiarę i być człowiekiem…i…wyobraźmy sobie taką hipotetyczną sytuację, że jesteśmy przewodnikami w wierze robotów – cyborgów czy czego tam jeszcze nie wymyślili, które same z siebie wiary nie mają lecz chcą przewodzić innym w wierze – nie wiedząc jednak jak to uczynić potrzebują przewodników wiarygodnych i biorą ich z prawdziwie wierzących kolaborantów, którzy nie ze złej woli lecz z pychy im przewodzą…nie wiedząc lub nie chcąc wiedzieć, że w ten sposób przyczyniają się do zwiedzenia ludzi i do budowania antykościoła…nawet jeśli kolaboranci kierują się współczuciem dla ślepych i siedzących przy drodze robotów…którzy kiedyś mieli wiarę – jako ludzie lecz wyrzekli się jej aby stać się robotami…jest taki gen Boga, podobno, który może wykasować z mózgu jakiś zastrzyk…więc te roboty jeszcze mogą nawet pamiętać jak to było wierzyć…mogą nawet tęsknić za wiarą…lecz ponieważ wyrzekli się wiary nie mogą jej odzyskać…”tylko raz wybawił…za drugim razem wytracił” – tych samych zresztą Izraelitów wyzwolonych z Egiptu…a tylko garstka przeszła do ziemi obiecanej, z tych wyzwolonych…tak samo jak 8 osób tylko uratowało się w Arce…jeśli więc ktoś uważa się za przewodnika ślepych…i myśli, że może ich doprowadzić do Boga…myli się…gdyż może tylko zwieść resztę jeszcze niezwiedzioną aby się z własnej woli pozbawiła wiary – tak jak roboty to uczyniły by zbudować antykościół…czy można współczuć robotom? czy można współczuć diabłu? choć ten ma wiarę…a roboty wiary nie mają…nie można pomóc robotom aby zostały zbawione…mogą zniszczyć ludzi wiary – ale nie robią tego – dopóki nie zbudują antykościoła…bo nie wiedziałyby jak zwieść resztę niezwiedzionych?…dlatego oczekują współpracy ludzi wiary z nimi…bo nie chcą zabić ludzi wiary lecz włączyć w antykościół

    gdyby to nie była hipoteza lecz prawda, w jaki sposób moglibyśmy się uchronić przed współpracą z robotami? które znają nasze myśli już…lecz potrzebują naszej wolnej woli aby budować? bo ciało antychrysta powstaje przez decyzje ludzi wierzących kolaborujących z diabłem…DECYZJE…DECYZJE…DECYZJE…ps. „WSZELKIE PODOBIEŃSTWO DO PRAWDZIWYCH POSTACI I ZDARZEŃ JEST PRZYPADKOWE”

Dodaj komentarz