TO MOŻE PRZERAZIĆ. PRAWDZIWE POWODY DUCHOWEGO UPADKU RODZINY

Sławomir Skiba, wiceprezes Stowarzyszenia im. ks. Piotra Skargi, był gościem Arkadiusza Stelmacha w programie „Rewolucja i kontrrewolucja”. Tym razem rozmówcy skupili się na kryzysie rodziny, wskazując na jego realne przyczyny. Jak mówiła siostra Łucja, ostateczną bitwę o nasze dusze szatan stoczy właśnie na polu więzi i relacji rodzinnych. W rozważaniach nad tym problemem pomocna jest książka „Duch rodzinny” ks. Henry’ego Dalessusa.

Dla Państwa i dla wszystkich polskich katolików jesteśmy bastionem wartości i stróżami katolickiej Tradycji! Przekaż darowiznę na rzecz naszych mediów 👉 https://pch24.pl/wesprzyj-rozwoj?ka=0…

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Wprost proporcjonalnie do wartości, które niesie ze sobą rodzina w przedstawionym przez Panów obrazie, rośnie wściekłość i zajadłość współczesnych – przemianowanych na miarę dzisiejszych potrzeb – znanych już ideologii (myśli, konceptów, programów itp.), chcących rolę rodziny zredukować a nawet zetrzeć z powierzchni ziemi. Czy ktoś z Państwa wie, gdzie można nabyć książkę „Duch Rodziny”?

Dodaj komentarz