Szok! Fala SAMOBÓJSTW wśród dzieci! Co się DZIEJE?! || Jaka jest prawda?

Psycholog Katarzyna Wozinska była gościem Pawła Chmielewskiego w programie „Jaka jest prawda?”.

Film, który pokazuje prawdę o nowym totalitaryzmie. Zobacz naszą najnowszą produkcję pt. „Rok 1984. Totalitaryzm 2.0” 🎥 https://pch24.tv/wesprzyj-nas/?ka=008345

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Z uwagą wysłuchałam rozmowy Pana Chmielewskiego z panią psycholog i ze zdumieniem stwierdzam, że zabrakło w niej jednej, istotnej kwestii, którą jest życie duchowe i praktyki religijne. Młody człowiek z natury poszukuję głębi i podstawy swojego istnienia i jeśli od wczesnego dzieciństwa jest do tego przygotowany, sam znajdzie odpowiednie treści, które na wspomnianej bazie będą rozwijać i umacniać jego życie duchowe.
    Druga sprawa, to szeroko omawiana depresja, która jest niczym innym jak coraz bardziej powszechnym dręczeniem. Tak więc proponuję kontynuować temat, jako kluczowy dla kondycji społeczeństwa, ale tym razem porozmawiać z księdzem egzorcystą.

Dodaj komentarz