RAFAŁ PIECH: NIE DAMY SIĘ KUPIĆ!

Gościem Łukasza Karpiela w programie Prawy prosty był Rafał Piech, lider partii Polska Jest Jedna.

Wesprzyj promocję filmu „Watykan w cieniu tęczowej gwiazdy” i zyskaj przedpremierowy dostęp 👉 https://pch24.tv/watykan-film/?ka=007204

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Szczęść Boże. Z wielką przyjemnością udzielam Panu Rafałowi Piechowi i Jego ugrupowaniu PJJ kredytu zaufania w nadchodzących wyborach.. Ze swojej strony dodam tylko, że troska o polską rację stanu jest jednoznaczna z wytoczeniem wojny zagranicznym koncernom, korporacjom i mafiom wszelakim.(Niezapominajmy też o lichwiarzach, którzy udzielali nam kredytów na nieznany nam przecież „procent”). Zawierzenie to sprawa chyba najważniejsza. Wybitnie będziemy potrzebowali opieki Dworu Niebieskiego bo tak sobie myślę, że w najgorszym wypadku mogą tu nawet siłowo zadbać o swoje interesy ( nie zapominajmy, że „Polska należy do kogoś z zewnątrz”). Dyplomatycznie unika Pan słowa Polexit, a przecież wiadomym jest, że między zadbaniem o polski interes w relacjach z unią, a tymże właśnie bezsprzecznie stoi znak równości. Każdy nasz sprzeciw wobec unijnej linii ideologicznej oznacza sankcje i kary finansowe. W kwestii obrony życia, wszystkim matkom, rodzicom, którzy zdecydują się przyjać z miłością Boży Dar dziecka ze śmiertelnymi wadami rozwojowymi, choćby i na te parę chwil, na pociechę powiem ( jak mi się osobiście wydaje), że otrzymają w nim wielkiego niebieskiego opiekuna i orędownika. To krótkie, może i nierzadko bolesne życie musi mieć w Bożym zamyśle jakiś ważny cel. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz