[PROF. CHAZAN, BARBARA NOWAK I INNI] „ZROBIĄ TO PO CICHU”. TUSK I NOWACKA ZDEPRAWUJĄ NASZE DZIECI?

Zobacz konferencję, zorganizowaną przez Instytut Kultury Prawnej Ordo Iuris. W konferencji na temat permisywnej edukacji seksualnej wzięli udział: Barbara Nowak – była małopolska kurator oświaty, prof. Bogdan Chazan – ginekolog i położnik, Agnieszka Marianowicz-Szczygieł – psycholog, Instytut Ona i On, Teresa Król – autorka podręczników do wychowania do życia w rodzinie oraz była przewodnicząca Zespołu Opiniodawczo-Doradczego MEN,adw. Nikodem Bernaciak – koordynator programu „Małżeństwo i rodzina” Instytutu Ordo Iuris, r.pr. Marek Puzio – koordynator programu „Chrońmy dzieci. Szkoła i edukacja”.

Dla Państwa i dla wszystkich polskich katolików jesteśmy bastionem wartości i stróżami katolickiej Tradycji! Przekaż darowiznę na rzecz naszych mediów 👉 https://pch24.pl/wesprzyj-rozwoj?ka=0…

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Dodaj komentarz