„POŻEGNAŁAM SYNA”. Szokująca prawda o służbie zdrowia!

Rozmowa Jana Pospieszalskiego z Elżbietą Pawluczuk, matką chłopca, który został zamknięty na oddziale covidowym w jednym z warszawskich szpitali.

Wspieraj regularnie nasze media i uzyskaj dostęp do wyjątkowych przywilejów, w tym dostępu do przedpremierowych seansów naszych filmów! Dołącz do Klubu Przyjaciół PCh24.pl 👉 https://klub.pch24.pl/?ka=599033

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Boże ratuj Michała!!!! Jeżeli jest taka wola.
    Pod ciężarem bólu uciekam się do ciebie, św. Rito, ufny w to, że zostanę wysłuchany. Uwolnij, bardzo cię proszę, biedne serce Michała od zmartwień, które mu ciążą i przywróć spokój jego duchowi, pełnemu trosk. Ty, która zostałaś wybrana przez Boga jako orędowniczka w przypadkach najbardziej beznadziejnych, wyproś dla Michała łaskę, o którą gorąco cię proszę (UZDROWIENIE…).
    Jeśli przeszkodą do wypełnienia pragnień Michała są jego winy, wyproś dla niego u Boga łaskę nawrócenia i przebaczenia poprzez szczerą spowiedź.
    Nie dozwól, aby dłużej wylewał łzy goryczy. O święta ciernia i róży, nagrodź nadzieję pokładaną w tobie, a ja ci obiecuję, że gdziekolwiek się znajdę będę głosił twoje wielkie zmiłowanie wobec zatroskanych dusz.
    Oblubienico Ukrzyżowanego Chrystusa pomóż Michałowi dobrze żyć i dobrze umrzeć. Amen. 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Dodaj komentarz