POSPIESZALSKI PODSUMOWUJE WYBORY! „WYGRANA” PORAŻKA PIS – CO TAM SIĘ STAŁO?!

Jan Pospieszalski w programie „w pośpiechu” podsumowuje wybory i wskazuje na błędy, jakie Zjednoczona Prawica popełniła w trakcie swoich rządów i kampanii. Na koniec spełnia też przedwyborczą obietnicę.

Wesprzyj promocję filmu „Watykan w cieniu tęczowej gwiazdy” i zyskaj przedpremierowy dostęp 👉 https://pch24.tv/watykan-film/?ka=007204

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Mnie bardziej martwi coś innego, prawie 90 procent polskiego społeczeństwa deklaruje ponoć swój katolicyzm, biorąc pod uwagę liczbę uprawnionych do głosowania, frekwencję wyborczą i wreszcie wyniki poszczególnych ugrupowań wnioski nasuwają się tu same. Wiele do życzenia pozostawia tu świadomość i dojrzałość katolicka Polaków. Jakaż była moja radość przed wyborami kiedy KEP opublikowała „Vademecum wyborcze katolika” – niestety, okazała się ona bardzo krótkotrwała, proszę np. przeprowadzić sondaż ilu katolików o tym vademecum w ogóle usłyszało, a w ilu kościołach zostało ono odczytane lub udostępnione w formie choćby ulotki ? Ja się pytam, na co zatem biskupi wysilili się na opracowanie tego vademecum ? Jako przeciwwagę do postawy przedstawicieli dzisiejszego polskiego Kościoła w kwestii kształtowania odpowiedzialności Polaków za losy Ojczyzny pragnę przywołać tu postać Prymasa Kard. Hlonda i wiele Jego listów pasterskich. Dziękuję Autorowi za przybliżenie słuchaczom postaci bł. Honorata Koźmińskiego i Jego dokonań.

Dodaj komentarz