PILNE! KS. DANIEL WACHOWIAK O SKANDALU W RABCE: NIE SPOTKAŁEM SIĘ Z CZYMŚ TAKIM!

Ks. Daniel Wachowiak w rozmowie z Pawłem Chmielewskim komentuje skandaliczne zachowanie policjanta i prokuratora w czasie wypadku w Rabce, którzy zabronili kapłanowi udzielenie sakramentu namaszczenia chorych umierającym ludziom.

Przekaż darowiznę na wsparcie promocji dwóch nowych odcinków „Władców świata” i odbierz od razu swój przedpremierowy dostęp! 👉 https://pch24.tv/wladcy-swiata/?ka=00…

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. Nie chciałbym być w skórze tego prokuratora i policmajstra, kiedy będą umierać. Nie życzę im tego, ale ksiądz może nie dotrzeć do nich na czas z „czarami-marami” (przepraszam za cytat, jestem wierzący). Będę się za nich modlić. A swoją drogą, już słyszałem wcześniej o dwóch takich przypadkach, niestety, nie nagłośnionych przez media. Daj Panie wieczny odpoczynek ofiarom tego nieszczęścia.

Dodaj komentarz