Ojciec Szustak TRZĘSIE Kościołem i nowa REWOLUCJA Franciszka! || Ja, katolik. Extra

Zobacz program Krystiana Kratiuka „Ja, katolik. EXTRA”. Wesprzyj nas i odbierz e-book „O zbawcza Hostio” 👉 https://pch24.pl/o-zbawcza-hostio?ka=…

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Bardzo dziwna sytuacja. Człowiek tak bystry, jak Paweł Lisicki wysłuchał wywiadu z o. Szustakiem i usłyszał zupełnie inne rzeczy niż pozostali słuchacze. I to tak konkretnie, Np. 22′,03” wywiadu u Paciorka ,wyraźnie określa, że apokatastaza jest poglądem heretyckim Jaśniej już nie można. A mimo to red. Lisicki, nie usłyszał tych zdań. I na bazie tego czego nie usłyszał (podaję dokładnie od 22 minuty 03 sekundy, Impoderabilia,19 maja ) jak pozostali, buduje swoją opinię o o. Szustaku. Red.Lisicki kompletnie nie rozumie, co Szustak ma na myśli np. „nienawidzę takiego Kościoła”. Kompletnie także nie rozróżnia tzw. katolickiej magii od pobożności ludowej. A wystarczyłoby zapytać jednego z tysięcy kierowców w Polsce, którzy na lusterku wieszają różaniec, dlaczego to zrobił. Jestem pewien, że padnie odpowiedź – różaniec chroni przed wypadkiem. Itd.,itd… Niezrozumienie, niedoinformowanie i niepotrzebny atak. A może wywiad z Adamem Szustakiem ?

Dodaj komentarz