MINISTER OZDOBA u POSPIESZALSKIEGO: kto naprawdę odpowiada za zimne kaloryfery?

Gościem Jana Pospieszalskiego był wiceminister klimatu i środowiska, Jacek Ozdoba.

Podpisz petycję przeciwko bluźnierczym i satanistycznym symbolom na ulicach polskich miast 👉 https://stopbluznierstwom.pl/?ka=008759

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
 1. Tego typu wywiad na tym porządnym kanale to raczej wstyd. Mam nadzieję, że tego typu wpadka się nie powtórzy.
  Wywiad szokuje, gdyż ignorancja ministra w połączeniu z szanowanym redaktorem Janem Pospieszalskim, który jednak sprawia wrażenie jakby nie wiedział, że współautorem kryzysów energerycznego i wszelkich pozostałych w Polsce jest tzw. zjednoczona prawica, która oszukała Polaków. Wymowa wywiadu, aż ciśnie się na usta pytaniem: czyżby Pan redaktor myśli o powrocie do TVP i chciał zapunktować…? Zapachniało oportunizmem.
  To wywiad z ministrem, który chyba nie wie, że jest ministrem. Zachowuje się jak rasowy PSL-owiec, rządzi ale jest w opozycji.
  Przypominam, to rząd PIS niszczył i niszczy górnictwo! To premier Morawiecki podpisywał zgody na niszczenie górnictwa i energetyki!
  Minister z wywiadu jest po prostu za młody i niekompetentny! Niekompetencja tych młodych i niekompetentnych polityków jest naszym nieszczęściem. Nie mają pojęcia o zarządzaniu, o gospodarce, stąd swe braki pokrywają arogancją i bełkotem o Putinie.
  To nie Putin zamyka nasze polskie kopalnie lecz Morawiecki i Kaczyński wspólnie ze stronnictwem niemieckim czyli Tuskiem i resztą.

Dodaj komentarz