MINISTER OZDOBA u POSPIESZALSKIEGO: kto naprawdę odpowiada za zimne kaloryfery?

Gościem Jana Pospieszalskiego był wiceminister klimatu i środowiska, Jacek Ozdoba.

Podpisz petycję przeciwko bluźnierczym i satanistycznym symbolom na ulicach polskich miast 👉 https://stopbluznierstwom.pl/?ka=008759

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
 1. Tego typu wywiad na tym porządnym kanale to raczej wstyd. Mam nadzieję, że tego typu wpadka się nie powtórzy.
  Wywiad szokuje, gdyż ignorancja ministra w połączeniu z szanowanym redaktorem Janem Pospieszalskim, który jednak sprawia wrażenie jakby nie wiedział, że współautorem kryzysów energerycznego i wszelkich pozostałych w Polsce jest tzw. zjednoczona prawica, która oszukała Polaków. Wymowa wywiadu, aż ciśnie się na usta pytaniem: czyżby Pan redaktor myśli o powrocie do TVP i chciał zapunktować…? Zapachniało oportunizmem.
  To wywiad z ministrem, który chyba nie wie, że jest ministrem. Zachowuje się jak rasowy PSL-owiec, rządzi ale jest w opozycji.
  Przypominam, to rząd PIS niszczył i niszczy górnictwo! To premier Morawiecki podpisywał zgody na niszczenie górnictwa i energetyki!
  Minister z wywiadu jest po prostu za młody i niekompetentny! Niekompetencja tych młodych i niekompetentnych polityków jest naszym nieszczęściem. Nie mają pojęcia o zarządzaniu, o gospodarce, stąd swe braki pokrywają arogancją i bełkotem o Putinie.
  To nie Putin zamyka nasze polskie kopalnie lecz Morawiecki i Kaczyński wspólnie ze stronnictwem niemieckim czyli Tuskiem i resztą.

Dodaj komentarz