LISICKI, GÓRNY, KRATIUK. ZAKAZANE OBJAWIENIA? JEST DECYZJA WATYKANU!

Czy objawienia prywatne zostaną zakazane? Co dokładnie mówi o tym dokument wydany przez Dykasterię Nauki i Wiary? Między innymi na ten temat rozmawiali w programie „Ja, katolik. Extra”: Paweł Lisicki, Grzegorz Górny oraz Krystian Kratiuk.

Przekaż darowiznę na wsparcie promocji dwóch nowych odcinków „Władców świata” i odbierz od razu swój przedpremierowy dostęp! 👉 https://pch24.tv/wladcy-swiata/?ka=00…

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Z dużym zainteresowaniem słucham Panów wypowiedzi w programie Ja katolik extra. Szczególnie doceniam i szanuję wiedzę Pana Redaktora P. Lisickiego w zakresie doktryny KK. Spójność i logika tej doktryny budowanej przez 2 tys. lat dorównywała w tych aspektach Pismu Świętemu ale pontyfikat obecnego papieża jest dla niej prawdziwym dopustem Bożym. Ja także krytycznie podchodzę do kilku elementów tej doktryny, z którymi się nie zgadzam ale moje przekonania idą w przeciwną stronę do działań papieża usiłującego szerzej otworzyć się na diabelskie doktryny tego świata. W tym odcinku poruszyliście Państwo temat objawień, a dokładnie tzw. objawień prywatnych w które, nawet jeśli zostały uznane przez KK, nie mamy obowiązku wierzyć. Jedynym objawieniem, w jakie Katolik obowiązany jest wierzyć, jest objawienie Boga opisane w Piśmie Świętym, co jest równoważne wierze w Boga w Trójcy Świętej Jedynego. Wspominam o tym, gdyż wielokrotnie słuchając Państwa opinii dot. objawień prywatnych, miałem niestety wrażenie, że nie szanujecie innych, dopuszczalnych przekonań w tym względzie. A ja nie wierzę w żadne z objawień prywatnych. Tak nauczał mnie mój ś.p. ojciec, parafrazując słowa Chrystusa, że nie będzie już żadnych innych znaków dla tych, których nawet krwawa ofiara złożona na krzyżu nie zdołała zawrócić na właściwą drogę. Natomiast, takim kimś czyniącym znaki i zamęt miał być fałszywy prorok, bestia i szatan.

Dodaj komentarz