LISICKI, GÓRNY, KRATIUK. Rzeź Wołyńska. Mamy przebaczyć i zapomnieć?

Paweł Lisicki i Grzegorz Górny komentują najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła w programie Krystiana Kratiuka „Ja, katolik. Extra”.

Chcesz zobaczyć specjalny odcinek serialu „Kto zabił Jezusa?”? Wesprzyj nasze dzieło! 👉 https://pch24.tv/kto-zabil-jezusa/?ka…

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Moja rodzina ze strony matki musiała uciekać przed ludobójcami z OUN-UPA i przed cywilnymi Ukraińcami nienawidzącymi Lachów czyli Polaków. Kat Polaków Roman Szuchewycz z OUN-UPA dał rozkaz mordować Lachów (Polaków) i tak się stało, choć ukraińskie okrucieństwo przewyższało te niemieckie i sowieckie. Moja babcia i dziadek z czterema córkami (w tym moją mamą) uciekło przed Ukraińcami nocą zabierając na wóz tylko tyle, ile się zmieściło. Było bowiem już ustalone, że nad ranem do gospodarstwa mojej mamy mieli wejść Ukraińcy i wymordować wszystkich. A takich historii jest wiele i nie możemy o tym ludobójstwie zapominać.
    Pzdr

Dodaj komentarz