Lewackie kłamstwa na temat Ordo Iuris zdemaskowane. Ten film pokazuje jaka jest prawda!

W przestrzeni publicznej pojawiło się wiele teorii na temat działalności Instytutu Ordo Iuris. Kto stoi za tą organizacją? Jak się utrzymuje? Komu służy? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie Państwo w nowym filmie „Ordo Iuris. Kto za nimi stoi?” – już teraz na PCh24TV. https://pch24.tv/ordo-iuris-film/?ka=008279 O filmie opowiada jego twórca – Łukasz Karpiel. Na program „Jaka jest prawda?” zaprasza Marcin Austyn

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Bardzo dziękuję za ten film. Nie do końca wiedziałam co to za organizacja, wiedziałam o kilku sprawach, którymi się zajmowali, ale nie znałam zakończenia tych spraw. Stałe zakłamywanie organizacji Ordo Iuris w mediach publicznych, oraz spekulacje o tym kto za „nimi stoi” ? bez rzetelnej informacji zasiewały „kąkol”, który gdyby zakiełkował mógłby przysłonić prawdę. A ta przerosła moje wyobrażenie – ta rodzina, która straciła dom – urzędnicy państwowi byli gotowi zniszczyć również rodzinę mimo, że o patogii tu nie mogło być mowy (wystarczy popatrzeć na dzieci one są naturalne, niezastraszone, radosne). Oni naprawdę robią kawał dobrej roboty i Chwała im za to !
    Irena

Dodaj komentarz