Ks. Chmielewski o Wielkiej Nowennie! Św. Andrzej Bobola uratuje Polskę przed wojną? ||Rozmowa PCh24 TV

W tych niepewnych czasach, gdy zagrożone jest bezpieczeństwo Polski, jest coś, co możemy uczynić dla naszej Ojczyzny. O Wielkiej Nowennie i wielkim Świętym opowiada ks. Dominik Chmielewski SDB w rozmowie z Marcinem Austynem

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Piękna inicjatywa, ale zastanawiające, że nie wspomina ksiądz, że św. Andrzej Bobola został zabity w tak okrutny sposób ponieważ nawracał prawosławnych na wiarę katolicką i dlatego był znienawidzony przez kozaków – prawosławnych. Nie za ojczyznę, za jedność czy chrześcijaństwo, lecz za wiarę KATOLICKĄ. To jest nasza tożsamość, bez świadomości kim jesteśmy i kim był św. Andrzej Bobola stracimy wiarę. Nie był wojującym patriotą lecz kapłanem katolickim, który ratował dusze tych, którzy porzucili Kościół Katolicki, jedyny powołany do istnienia przez Pana Jezusa naszego Boga i Zbawiciela.

Dodaj komentarz