KRYZYS KOŚCIOŁA i GNIEW BOGA! Maryja uratuje nasze dusze? || Program Fatimski

Ojciec Jan Strumiłowski OCist i Jerzy Wolak, redaktor naczelny pisma „Polonia Christiana” byli gośćmi Marcina Austyna w Programie Fatimskim.

Dołącz do Apostolatu Fatimy 👉 https://apostolatfatimy.pl/?cnv-origin=6

Zamów pismo „Polonia Christiana” 👉 https://poloniachristiana.org/pismo-pch/

Dołącz do Klubu Przyjaciół PCh24 👉 https://klub.pch24.pl/

Zamów książkę Jerzego Wolaka „Akita” 👉 12 423 44 23

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Błagam Was abyście zrobili ciąg katechez – raczej permanentne nauczanie publiczne – na temat książki św. Jan od Krzyża doktor kościoła „Droga na Górę Karmel” – tej jednej części. Trzeba ciągle, w kółko powtarzać ludziom jej treść – prostym, przystępnym językiem. Niestety ja dopiero pierwszy raz czytam właśnie dzieła św. Jana od Krzyża i czytając „Drogę na Górę Karmel” widzę jak w lustrze swoje błędy, które tylko opłakiwać mogę, gdyż czasu już nie cofnę. Aby jednak wyprowadzić inne dusze z błędów współczesności – ta jedna książka pomoże…jest konieczna. Błagam o katechezy na podstawie „Droga na Górę Karmel” – gdyż jest tam o błędach modernistów i jak ich uniknąć. Przepraszam za wszystkie moje błędy…

Dodaj komentarz