Komu PRZESZKADZA pomnik KSIĘDZA PIOTRA SKARGI?! || Klub Polonia Christiana

Gościem krakowskiego Klubu Polonia Christiana był wiceprezes Stowarzyszenia ks. Piotra Skargi Sławomir Skiba.

Wyjątkowy listopadowy e-book od PCh24.pl. Wejdź na stronę i odbierz go już teraz!👉 https://pch24.pl/obudza-sie/?ka=008322

Sławomir Skiba mówił o najnowszym sporze o Piotra Skargę oraz o jego korzeniach. Dzięki staraniom i finansowaniu Arcybractwa Miłosierdzia pomnik księdza Piotra Skargi stanął w 2001 roku. Od samego początku pomnik ten, jak i sama postać ks. Skargi, wzbudzały agresję kręgów lewicowo-liberalnych. I znów słyszymy, że w 2022 roku mają zostać podjęte prace, które będą skutkować zabraniem z Placu św. Marii Magdaleny pomnika ks. Piotra Skargi i przeniesieniem go w miejsce na tyłach kościoła św. Piotra i Pawła, między drzewami, w zaroślach. Kto za tym stoi? Jakie są faktyczne motywacje inicjatorów tej kuriozalnej zmiany? Zachęcamy do wysłuchania wystąpienia prelegenta podczas spotkania Klubu „Polonia Christiana”.

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Dodaj komentarz