GADOWSKI, WARZECHA, KARPIEL. ZEŁENSKY OGRYWA POLAKÓW? MOCNE FAKTY!

Witold Gadowski i Łukasz Warzecha są gośćmi programu Łukasza Karpiela „Prawy prosty. Plus”.

Wesprzyj powstanie i promocję filmu „Watykan w cieniu tęczowej gwiazdy” 👉 https://pch24.tv/watykan-film/?ka=007204

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

2 komentarze

Dodaj odpowiedź
  1. Dla mnie interesująca jest transformacja p. Gadowskiego: od pełnej, bezwarunkowej miłości do dzisiejszej neobanderowskiej Ukrainy, do przebudzenia i bardziej realistycznego spojrzenia na to co się dzieje. A przecież, od początku Rosja miała rację (bo wiemy, co Ukraina wyprawiała w Donbasie, i nie tylko), i jest jedynym batem na banderowców. Ale to jeszcze do p. Gadowskiego nie dotarło. Zresztą, do p. Warzechy również tylko nieco.

  2. Widzę, że składowa Konfederacji , Korona Grzegorza Brauna , nie przechodzi panom przez gardła. Akurat to ta partia największy opór podczas pandemonii stawiała, pozostali konfederaci grzecznie chodzili w maskach i się szczepili … Co do sojuszu z PJJ , pan Witold nie ma pojęcia o relacjach między Konfederacja a PJJ i po co PJJ powstało. Ma wyciągnąć właśnie z konserwatywnego ramienia Brauna najbardziej tradycyjnych katolików a nie wchodzić w koalicję. Ma zabrać głosy Konfie. Nienawiść zaslepiia …

Dodaj komentarz