GADOWSKI, WARZECHA, KARPIEL. TUSK – TYRAN CZY ANARCHISTA?

Witold Gadowski, Łukasz Warzecha w programie Łukasza Karpiela „Prawy prosty. Plus” podsumowują miesiąc rządów Donalda Tuska, zmiany w TVP oraz sprawę kary więzienia dla Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Zastanawiają się też czy na spolaryzowanej scenie politycznej znajdzie się jakieś miejsce dla Szymona Hołowni.

Dla Państwa i dla wszystkich polskich katolików jesteśmy bastionem wartości i stróżami katolickiej Tradycji! Przekaż darowiznę na rzecz naszych mediów 👉 https://pch24.pl/wesprzyj-rozwoj?ka=0…

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Nie wiem, co Panowie dostrzegli w filmie „Wandea”. To jeden z najgorszych filmów, jakie oglądałem w życiu. Płaskie postaci snujące się po ekranie, pozbawione jakichkolwiek wiarygodnych psychologicznie motywacji, żenujący scenariusz, kłujący w oczy, prymitywny feminizm, sceny batalistyczne, które nie łączą się w żadną interesującą fabułę… Nuda, dojmująca nuda. Wątek katolicki bez wpływu na cokolwiek – niby widać jakieś krzyże, jakichś księży, ale po co? dlaczego? Bohaterowie nie żyją wiarą i nie myślą po katolicku.

Dodaj komentarz