Co się KRYJE w logo SYNODU? || Ja, katolik

Poznaj prawdę o działaniach lawendowej mafii w Kościele!

Wejdź na stronę, uzyskaj dostęp do bazy filmowej i zobacz nasz najnowszy film na ten temat 👉 https://pch24.tv/wesprzyj-nas/?ka=008308

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź
  1. Tak na prawdę nie mamy dostępu do synodu. Przedstawiciele zostali wybrani przez proboszcza i zazwyczaj byli to paafianie propagujący modernizm w kościele, odrzycający tradycję, a obecnie obarczający tych bez maseczek i szczepień odpowiedzialnością z 5-tego przykazania. Co mamy robić, jak postępować? Odnoszę wrażenie, że dla niektórych bramy kościoła są zamykane, bo nie chcemy podporządkować się nowemu porządkowi, bo klękamy przez Panem Jezusem, bo uznajemy Go za naszego Pana. Dyskusja moja o przywrócenie wody święconej w kościele skończyła się oburzeniem księdza, że wierzę w magię i za dużo czytam Pisma Świętego i za bardzo biorę te słowa na serio. Jak utrzymać wiarę w tej sytuacji? Jak liczyć na to, że pasterz w razie zbłądzenia będzie mnie szukał?

Dodaj komentarz