Premiera

Bóg

W Najświętszym Sakramencie prawdziwie znajduje się Jezus Chrystus – prawdziwy Bóg i prawdziwy człowiek; Syn Boży, Zbawiciel, Król całego stworzenia.

Niestety dziś na masową skalę prawda ta jest podważana, a sam Bóg obecny w chlebie i winie staje się celem ataków, bluźnierstw i profanacji: zarówno tych celowych jak i nieświadomych. Aby Go bronić – zdecydowaliśmy się na nakręcenie tego reportażu.

Nasz film jest także radykalną reakcją na smutny fakt, że coraz więcej osób, deklarujących się jeszcze jako praktykujący chrześcijanie, otwarcie przyznaje, że nie wierzy w realną obecność Pana naszego Jezusa Chrystusa w eucharystycznej Hostii.

W naszej produkcji zwykli ludzie dzielą się swoim doświadczeniem wiary oraz czcią, jaką darzą Najświętszy Sakrament, padając każdego dnia na kolana przed Nim. Jesteśmy pewni, że po obejrzeniu tego filmu, każda eucharystyczna Ofiara, Komunia Święta czy adoracja Najświętszego Sakramentu, będzie jeszcze głębszym duchowym przeżyciem dla każdego widza!

Wesprzyj nas!

Będziemy mogli trwać w naszej walce o Prawdę wyłącznie wtedy, jeśli Państwo – nasi widzowie i Darczyńcy – będą tego chcieli. Dlatego oddając w Państwa ręce nasze publikacje, prosimy o wsparcie misji naszych mediów.