Zbiórka zakończona sukcesem!

Każdy darczyńca otrzyma przedpremierowo dostęp do pierwszego odcinka serii. Nie zwlekaj, wspomóż produkcję PCh24.tv i zapewnij sobie dostęp przed oficjalną premierą!

WESPRZYJ

WŁADCY ŚWIATA – BILL GATES

Powstanie tego serialu jest możliwe tylko z Twoją pomocą!
Wesprzyj produkcję i zyskaj dostęp do przedpremierowego pokazu!

 

OSTATNIO WSPARLI:

Zbiórka na powstanie pierwszej części serialu

80 000 zł

ZEBRALIŚMY

74 701 zł

POZOSTAŁO

5 299 zł

93%

Zbiórka na promocję

50 000 zł

ZEBRALIŚMY

0 zł

POZOSTAŁO

50 000 zł

0%
Informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane są przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi z siedzibą przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków (administrator danych osobowych), w następujących celach: a) w celu wykonania zamówienia i wsparcia akcji, przetwarzanie Państwa danych w wyżej wskazanym celu służy podjęciu działań przed zawarciem umowy i w wykonaniu umowy zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO, b) w ramach utrzymywania stałego kontaktu w związku z realizacją celów statutowych, w szczególności poprzez informowanie o organizowanych spotkaniach, kampaniach i akcjach społecznych oraz możliwościach wspierania działalności Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi, c) w ramach współpracy z organizacjami posiadającymi zbliżone cele statutowe, poprzez przekazywanie Państwa danych osobowych tym podmiotom, a w szczególności Stowarzyszeniu „POLONIA CHRISTIANA” z siedzibą przy ul. Skawińskiej 13 lok.13, 31-066 Kraków, d) archiwalnych, gdy jest to niezbędne do zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów dotyczących kontaktu w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Przetwarzanie Państwa danych osobowych w celach wskazanych pod literą b), c) i d) powyżej uzasadnione jest prawnie usprawiedliwionymi interesami realizowanymi przez administratora zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO.

Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich wskazania nie będzie możliwe wykonanie wskazanych powyżej celów. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Mają Państwo również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Wszystkie te żądania będziecie mogli Państwo zgłaszać na adres siedziby Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi, przy ul. Augustiańskiej 28, 31-064 Kraków z dopiskiem „Inspektor Ochrony Danych Osobowych” lub na adres e-mail: [email protected] Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Do Państwa danych osobowych mogą mieć również dostęp podmioty świadczące na rzecz Stowarzyszenia Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi usługi, w szczególności hostingowe, informatyczne, wysyłkowe jak i osoby upoważnione (np. pracownicy). Dane osobowe mogą być również udostępniane innym organizacjom o zbliżonych celach statutowych. Podane dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi działalności statutowej, w związku z którą przetwarzane są Państwa dane osobowe, jednak nie dłużej niż przez okres przedawnienia roszczeń z tytułu naruszenia przepisów o ochronie danych osobowych w razie otrzymania od Państwa sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

PREMIERA – Jesień 2022

PREMIERA
Jesień 2022

Człowiek, który mieni się filantropem. Przez dwie dekady w czołówce najbogatszych ludzi świata. Bill Gates, założyciel i główny twórca sukcesu wielkiej korporacji Microsoft, jest ikoną współczesnego świata informatyki i wielkich pieniędzy. Ten trzęsący światem biznesmen skrywa jednak również ciemne karty osobistej historii. Twórca potęgi informatycznej twierdzi, że jego wysiłkom przyświeca idea budowy bardziej równego, sprawiedliwego i zdrowszego świata. Jednak czy z pozoru piękne hasła nie kryją w sobie niebezpieczeństwa utopii, która wprowadzona w życie okazuje się koszmarem? Pierwszy odcinek serialu produkcji PCh24.tv w reżyserii Piotra Relicha skonfrontuje publiczny wizerunek dobroczyńcy ludzkości z jego mniej popularną, ciemniejszą stroną, hołdującą antycywilizacyjnym i antychrześcijańskim ideom.

WESPRZYJ PRODUKCJĘ SERIALU

Pomoc, która daje władzę

Transformacja energetyczna, globalna odpowiedź na pandemie, zdrowie publiczne, rewolucja rolnicza, kontrola populacji, edycja kodu genetycznego to zagadnienia jeszcze do niedawna pozostające w sferze spiskowych teorii, których media głównego nurtu nie chciały podejmować. Zagadnienia te jednak zawsze jednak znajdowały się w polu zainteresowań bogatych i wpływowych ludzi. Poznaj historie i motywacje tych, których wola i decyzje wpływają na każdy element życia miliardów ludzi.

Twarz pod maską filantropa

Dzięki zgromadzonym zasobom miliarderzy – których historie i powiązania pokaże najnowszy serial PCH24.tv – nie tylko aktywnie inwestują w rewolucyjne rozwiązania, ale też forsują swoje pomysły na najwyższych, międzynarodowych szczeblach administracyjnych. Ta produkcja ujawni powiązania naukowców, lekarzy, finansistów i światowych przywódców z projektami zrodzonymi w umysłach i sfinansowanymi ze środków zamożnych “władców świata”.

OBEJRZYJ

ZWIASTUN

REŻYSER

Piotr Relich

redaktor, publicysta w PCh24.pl, reżyser filmu „Mięsożerca. Wróg numer jeden” i „Nowa (nie)normalność”

W NASZYM SERIALU

WYSTĄPIĄ

 • Wojciech Golonka

  publicysta DoRzeczy

 • Rafał Ziemkiewicz

  pisarz, publicysta, autor "Strollowanej Rewolucji"

 • Jakub Wozinski

  publicysta ekonomiczny, autor książek

 • Jan Krzysztof Ardanowski

  były minister rolnictwa w rządzie PiS

 • Sebastian Stodolak

  dziennikarz ekonomista, Warsaw Enterprise Institute, Dziennik Gazeta Prawna

 • mec. Jerzy Kwaśniewski

  prezes Fundacji Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris

 • ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr

  chrystusowiec, profesor teologii, moralista, etyk, autor publikacji bioetycznych oraz o Janie Pawle II

 • Wojciech Golonka

   

  publicysta DoRzeczy

 • Rafał Ziemkiewicz

   

  pisarz, publicysta, autor "Strollowanej Rewolucji"

 • Jakub Wozinski

   

  publicysta ekonomiczny, autor książek

 • Jan Krzysztof Ardanowski

   

  były minister rolnictwa w rządzie PiS

 • Sebastian Stodolak

   

  dziennikarz ekonomista, Warsaw Enterprise Institute, Dziennik Gazeta Prawna

 • mec. Jerzy Kwaśniewski

   

  prezes Fundacji Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris

 • ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr

   

  chrystusowiec, profesor teologii, moralista, etyk, autor publikacji bioetycznych oraz o Janie Pawle II

PRAWDA O BOŻYM MIŁOSIERDZIU

CYTATY

Obiecuję, że dusza, która czcić będzie ten obraz, nie zginie. Obiecuję także, już tu na ziemi zwycięstwo nad nieprzyjaciółmi, a szczególnie w godzinę śmierci. Ja Sam bronić ją będę jako Swej chwały
(Dz 48)
Bóg nikomu Miłosierdzia Swego nie odmówi. Niebo i ziemia może się odmienić, ale nie wyczerpie się Miłosierdzie Boże
(Dz 72)
Dusza nieszczera i skryta naraża się na wielkie niebezpieczeństwo w życiu duchownym i sam Pan Jezus nie udziela się takiej duszy w sposób wyższy, bo wie, że ona nie odniosłaby korzyści z tych łask szczególnych
(Dz 113)
Prędzej niebo i ziemia obróciłyby się w nicość, aniżeliby duszę ufającą nie ogarnęło miłosierdzie Moje
(Dz 1777)
O, jak bardzo Mnie rani niedowierzanie duszy. Taka dusza wyznaje, że jestem święty i sprawiedliwy, a nie wierzy , że jestem miłosierdziem, nie dowierza dobroci Mojej. I szatani wielbią sprawiedliwość Moją, ale nie wierzą w dobroć Moją. ... Miłosierdzie jest największym przymiotem Boga
(Dz 300)
Nie znajdzie żadna dusza usprawiedliwienia, dopokąd nie zwróci się z ufnością do miłosierdzia Mojego
(Dz 570)
Najwięksi grzesznicy dochodziliby do wielkiej świętości, gdyby tylko zaufali Mojemu miłosierdziu
(Dz 1784)
O, gdyby znali grzesznicy miłosierdzie Moje, nie ginęłaby ich tak wielka liczba. Mów duszom grzesznym, aby nie bały się zbliżyć do Mnie, mów o Moim wielkim miłosierdziu
(Dz 1396)
Poprzedni
Następny