Nowe

studio
PCh24.tv

w Warszawie

W ostatnim kwartale ubiegłego roku zostaliśmy zaskoczeni decyzją właściciela lokalu, który wynajmowaliśmy. Do nowego roku mieliśmy się całkiem wyprowadzić z zajmowanej przestrzeni.
Dzięki naszym Darczyńcom udało nam się sprawnie przenieść studio do nowego - przestronnego, a przez to również dającego większe możliwości miejsca. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni!
Wielkie dzieło ochrony polskiego społeczeństwa przed wynaturzeniami antychrześcijańskiej Rewolucji nadal
potrzebuje Państwa pomocy!

Zobacz specjalny program inauguracyjny naszego nowego studia w Warszawie!

Na doposażenie studia, prace wykończeniowe, całoroczne opłaty oraz rozwój niezależnej telewizji PCh24.tv w stolicy

Na doposażenie studia, prace wykończeniowe, całoroczne opłaty oraz rozwój niezależnej telewizji PCh24.tv w stolicy

ZEBRANO JUŻ:

158 641 zł

POZOSTAŁO:

0 zł

100%

Wesprzyj rozwój niezależnej telewizji PCh24.tv po przeprowadzce do nowego studia!

Stolica stanowi centrum, w którym mają miejsce główne wydarzenia i do którego zjeżdżają znani publicyści, oraz osoby związane z Kościołem i z polską sceną polityczną.

Dzięki naszej warszawskiej lokalizacji jesteśmy w stanie zapraszać do rozmów “na żywo” wybitnych ekspertów, dziennikarzy i innych znamienitych gości, a przez to tworzyć telewizję, w której przedstawiamy rzeczywistość taką, jaką jest, bez zasłon politycznej propagandy.

Twoja darowizna jest na wagę złota! Każdą złotówkę przeznaczymy na dalszy rozwój naszej niezależnej telewizji i nowego studia!

OSTATNIO WSPARLI:

Dziękujemy za wsparcie naszego projektu. O aktualnym stanie prac będziemy informować Darczyńców w wiadomościach e-mail.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

Od stycznia, staraniem naszego wydawcy – Stowarzyszenia Ks. Piotra Skargi – oraz dzięki nieocenionemu wsparciu licznych Darczyńców i Przyjaciół, jesteśmy już w nowym studio.

Jednak bez dalszego Państwa wsparcia nie będziemy mogli w pełni wykorzystać potencjału naszej telewizji internetowej, aby zapewnić Państwu unikalne programy, w których pokazujemy świat takim, jakim jest, bez propagandy i politycznej poprawności.

Paweł Chmielewski prezentuje stan remontu warszawskiego studia PCh24TV

Aktualny stan remontu

W tej decydującej fazie remontu, jak mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach, nasze studio już funkcjonuje. Nadal jednak brakuje nam kluczowych elementów wyposażenia, w tym mebli – krzesła, stoły, biblioteczka – a także osprzętu technicznego, takiego jak prowadnice do kabli czy dodatkowe oświetlenie. 

Jesteśmy tu dla Ciebie!

W Warszawie nasze studio znajduje się w samym centrum politycznego i społecznego życia naszej Ojczyzny.

Nasze inicjatywy pro-life, zaangażowanie w obronę tradycyjnych wartości i liczne produkcje filmowe, w których na przekór powszechnej powszechnej propagandzie, ujawniamy prawdziwe oblicze świata – to wszystko możliwe jest również dlatego, że mamy studio w mieście, w którym lewacka rewolucja rozlała się w największym stopniu!

ŚLEDŹ NASZE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Bądź na bieżąco

Polub i subskrybuj nasze media społecznościowe,
by nie przeoczyć ważnych informacji i ciekawej publicystyki.