Rekolekcje Adwentowe 2023

Oblicze Miłości

Rekolekcje Adwentowe 2023

Oblicze Miłości

Czy wiesz dlaczego jesteśmy zdolni do miłości?

Wejdź z pełną mocą w adwentowy czas oczekiwania na Święta Narodzenia Naszego Pana Jezusa Chrystusa. Otwieraj swoje serce podczas nauk o. Rafała Ścibiorowskiego, cystersa, i przeżyj dogłębnie prawdę o miłości pięknej, nietuzinkowej, ale wymagającej i trudnej. Jest to prawda o Bogu, który ponownie daje Ci szansę nawrócenia!

Wesprzyj internetową promocję rekolekcji i zyskaj przedpremierowy dostęp do wszystkich nauk!

Każdej niedzieli Adwentu na kanale PCh24TV na YouTube udostępnimy kolejną z nauk rekolekcyjnych. Już teraz możesz zapewnić sobie dostęp do całości nauk i przeżyć rekolekcje dzień po dniu, bez czekania na kolejne odcinki!

Wesprzyj promocję i odbierz swój dostęp do całości materiałów wideo!

Dziękujemy za udział w tegorocznych rekolekcjach adwentowych i wsparcie ich promocji w Internecie!

UWAGA!

Członkowie Klubu Przyjaciół oraz Darczyńcy projektów PCh24.pl z 2023 roku już dzisiaj mogą obejrzeć wszystkie części rozważań! Informację o dostępie wysłaliśmy wiadomością e-mail.

Te rekolekcje są Twoją szansą na głęboką refleksję i duchową odnowę. Przyjrzymy się, jak miłość między Bogiem a człowiekiem może być inspiracją do budowania autentycznych, pełnych ciepła relacji międzyludzkich. Z nami odkryjesz, jak odróżnić prawdziwą miłość od jej światowych podróbek i nauczysz się, jak wcielać ją w życie codzienne.


Nieważne czy jesteś w biegu, czy masz więcej czasu – przeżyj ten Adwent odczytując oblicze miłości!

o. Rafał Ścibiorowski OCist.
– opat najstarszego polskiego klasztoru cysterskiego w Jędrzejowie – miejsca posługi i pochówku błogosławionego Wincentego Kadłubka, biskupa

Zobacz ujęcia z klasztoru w Jędrzejowie

© Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. ks. Piotra Skargi